پرش به محتوا

درب هیبریدی سریع بازشو

درب سریع بازشو هیبریدی یکی از انواع درب های صنعتی مستحکم ، امنیتی ، زیبا و منحصر به فرد تولید شرکت صنعتی پرشین مبنا می باشد.

درب صنعتی هیبریدی

در واقع این نوع درب های سریع بازشو با طراحی زیبا و امنیتی که دارند نیاز اکثر صاحبان صنایع و مهندسان معمار ، را بر آورده می سازد. مهمترین شاخصه قابل ستایش این نوع درب سرعت همراه با امنیت است.

درب سریع بازشو هیبریدی نسل جدیدی از درب های صنعتی می باشد،که با ترکیب سرعت و امنیت ضعف درب های سریع بازشو را از بین برده است .

به قول وینستون چرچیل : موفقیت هدف نهایی نیست ، شکست کشنده نیست، این شجاعت برای ادامه کار است که اهمیت دارد.

ویژگی های درب صنعتی سریع بازشو هیبریدی:

درب های صنعتی سریعبازشو هیبردی بعد از نصب به چند طریق باز می شوند:

مشخصات فنی درب صنعتی هیبریدی:

درب سریع بازشو در ابعاد استاندارد تا عرض ۴/۵ در ۴/۵ قابلیت تولید و راه اندازی دارد. درب سریع با سرعت ۸۰ تا ۱۳۰ سانتیمتر بر ثانیه دارای سرعت قابل تنظیم می باشد و این سرعت بر اساس ابعاد و نوع کاربری و جایگاه و سفارش کارفرما و اهمیت موضوع قابل تنظیم است.

مشخصات کاربردی درب صنعتی سریع بازشو هیبریدی:

این نوع درب صنعتی سریع السیر در تمامی صنایع و کارخانه ها و نیروگاه ها و  در تمامی سالن های مرکزصنعتی و تولیدی بدلیل سرعت باالایی  که دارد و همینطور کنترل دما و انرژی و تحمل فشار باد به عنوان پر کاربرد ترین نوع درب استفاده می شود. تردد نامحدود و همینطور اصطحکاک بسیار پایین این نوع درب در طول شبانه روز در واحد های تولیدی و صنعتی و انبارها و پارکینگ ها ، بسیار مورد توجه کارفرمایان است.

درب هیبریدی سریع السیر در قرن حاضر بهترین نوع درب برای صرفه جویی در زمان انرژی و پول است. برای بیشتر آشنا شدن به تصاویر و فیلمها ثبت شده بر سایت و اینستاگرام مراجعه بفرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر نیز با شماره های درج شده در قسمت پایینی سایت می توانید تماس بگیرید.   


درب سریع هیبریدی
‫0/5 ‫(0 نظر)