پرش به محتوا
خانه » درب سکشنال زیرسقفی پارکینگی و صنعتی

درب سکشنال زیرسقفی پارکینگی و صنعتی

درب سکشنال صنعتی و پارکینگی از چندین پنل که هرکدام به ارتفاع ۵۰ تا ۶۰ سانتی متر و ضخامت ۴ سانتی متر تشکیل شده است.این پانل ها دوجداره فوم دار با پلی اورتان فشرده است که این مساله باعث تبدیل شدن این درب به عایق کامل صوت و حرارت  و به واسطه لاستیکهای دور درب عایق گردو خاک می باشد.

ارتفاع بازشواین درب ها با توجه به نیاز مشتری متغیر می باشد.

نمای این درب ها از جنس ورق فولادی دوجداره دو بار زینگ شده دارای پوشش رنگ پلی آمید در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد.و متانسب با هر نوع آب و هوایی می باشد.

با توجه به ضرورت استفاده از این درب های اتوماتیک در پارکینگ های منازل ، کارخانجات ، سوله ها و سردخانه این دربها علاوه بر سهولت استفاده دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و متناسب با نمای ساختمان بسیار مورد پسند خواهد بود.

این نوع درب ها به نسبت محل نصب به صورت ورنیکال یا گیوتینی ،HL و زیر سقفی ساخته و نصب می شود که بسیار ساده وروان می باشد و کاملا بی صدا وآرام است.

از دیگر ویژگی های مهم این درب ها می توان تردد بالا و امنیت در تردد و امنیت در برابر سرقت  نظر گرفت.

به گونه ای که در صورت عبور عابر پیاده و یا توقف خودرودر زیر درب اگر درب در حال بسته شدن باشد سریع متوقف شده و به صورت عقب گرد بر میگردد.

موتور های این درب ها دارای خروجی باتری و مجهز به سیستم خلاص کن دستی می باشد که در واقع با قطع برق یا شرایط اضطراری که نیاز به باز کردن درب به صورت دستی می باشد با کشیدن یک بند ساده و فشار معادل ۱۵ کیلو گرم درب به راحتی در کمتر از ده ثانیه از حالت بسته به حالت باز در می اید. اما در هنگام نصب این درب ها هیچ گونه درز یا حفره ای از بیرون وجود ندارد


درب سکشنال نفر رو
درب سکشنال زیر سقفی
‫0/5 ‫(0 نظر)