پرش به محتوا
خانه » درب صنعتی اتوماتیک آشیانه_هنگر در

درب صنعتی اتوماتیک آشیانه_هنگر در

درب اتوماتیک آشیانه

درب های آشیانه  یکی از انواع درب های اتوماتیک و منحصر بفرد  ما هستند.
در واقع این نوع درب های  اتوماتیک، انعطاف پذیر و غول پیکر آشیانه ، برای صنایع کشتی سازی و بنادر  و معادن سفارشی سازی شده است.  
در هنگام طراحی درب همه این الزامات به طور خاص رعایت می شود و عملکرد درب مطابق با الزامات صنعت افزایش می یابد.

 این نوع درب باز شو در اندازه بزرگ و عدم نیاز به فضای خالی در طرفین و پایین درب طراحی و ساخته می شود  ، درب اتوماتیک  آشیانه  ، عایق شدید وانعطاف پذیر می باشد.
ساختار سبک و سرویس و نگهداری ساده و تعمیرات کم  می توان فقط چند دلیل از انتخاب شما از این نوع درب های اتوماتیک غول پیکر  باشد که در زمان طولانی در هزینه ها صرفه جوئی می شود.

درب آشیانه  کشتی ، درب آشیانه هواپیما، درب معادن و انبارها
 البته  این نوع درب ،انعطاف پذیربوده و برای رفع تمام نیازها ی مانند  درب معمولی بدون محدودیت عرض یا ارتفاع طراحی می شود. این نوع درب آشیانه را می توان به بسیار طراحی زیبا و پرکاربردی در صنایع هوایی، کارخانه کشتی سازی ، و معادن و نیروگاهها در کشورها از این نوع درب استقبال ویژه ای داشتند دارد

این نوع درب ها آب بندی عالی دارد .
پارچه این نوع درب ها از دولایه ابریشم بافته شده همراه با روکش upvc     شرکت مهلر آلمان می باشد که در نوع خود بهترین گزینه برای ساخت این نوع درب ها است . این پارچه با روکش UPVC سنگین دارای ویژگی آب بندی عالی است و درها را حتی در شرایط باد شدید می توان بست.

این نوع درب آشیانه  برای عملیات باز و بسته شدن ،  بدون سر و صدا طراحی شده است.
درهای آشیانه کشتی ، آشیانه هواپیما ، معدن ،  محدودیتی برای ابعاد ندارند. درب های اتوماتیک آشیانه بزرگ را تا ابعاد به عرض ۸۰ متر و ارتفاع ۵۰ متر طراحی و ساخته می شوند و درب های اتوماتیک آشیانه کوچک را تا مساحت ۱۲۰ متر مربع و تحمل باد تا ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت ساخته می شوند. و همچنین در موقعیت های بسته می تواند تا ۱۸۰ کیلومتر در ساعت تحمل کند. درهای مخصوص را می توان با سرعت تحمل باد تا ۲۳۰ کیلومتر در ساعت برای منطقه طوفان تولید کرد.
درب های اتوماتیک آشیانه  دارای اسکلت افقی به ضخامت ۲۰ تا ۱۰۰ سانتی متر فریم این نوع درب های اتوماتیک صنعتی بزرگ به نسبت کارایی درب از جنس آلومینیومی یا ورق گالوانیزه است.

درباره موتور و سرعت درب آشیانه میتوان اینطور توضیح داد :
دربهای آشیانه با سرعت باز و بسته ۲۰ سانتی متر بر ثانیه کار می کنند و می توانند تا ۴۰ سانتی متر در ثانیه افزایش یابند. و این نوع درب نیز  دارای ویژگی تردد نامحدود است .همچنین این نوع درب های بزرگ توسط موتورهای پرقدرت باز و بسته می شوند موتورهای بالابر معمولاً بالای دهانه درب قرار دارند. همه درهای آشیانه شرکت صنعت پرشین مبنا مجهز به موتور دوگانه برای تامین بالابری متعادل هستند و حتی اگر یک  موتور آسیب دیده باشد ، دیگری می تواند سیستم را اجرا کند.

درهای آشیانه  مطابق استاندارد CE تولید می شوند.
  دستورالعمل های قابل اجرا ۸۹/۱۰۶/EC-99/93/E استانداردهای قابل اجرا:-EN 13241-1: 2003+A1: 2011-EN 12978: 2008 .
قفل باد ، مقاومت حرارتی ،  زنگ و چراغ هشدار به عنوان استاندارد استفاده می شود و به صورت اختیاری: لبه ایمنی سیستم لبه ایمنی پنوماتیک در دسترس است.
با تمام این  صحبتها بهتر است بدانیم که  این نوع درب به لحاظ طراحی و نوع مواد مصرفی آن  ، قابل استفاده در نیروگاهها ، معادن، فرودگاهها ، کشتی سازی ها ، سوله ها می باشد ، به عنوان پرکاربردترین نوع درب در این صنایع  استفاده می شود.

درب اتوماتیک آشیانه هواپیما

این نوع درب بعد از نصب به چند طریق قابلیت بازشو دارد.
می توان توسط کنترل باکس و یا همان مدار فرمان کاملی که کنار درب  برروی دیوار نصب میگردد . به سیستم BMS متصل گردد، از طرفی روی درب این کنترل باکس دگمه ( استارت، استپ) قراردارد که باز و بسته شدن درب  سریع را فرمان می دهد.
و همچنین  توسط ریموت، کلید و یا توسط وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه و …، دارای قابلیت نصب اکسس کنترل(اثر انگشت، کارت خوان و پسورد) می باشند..


برای بیشتر آشنا شدن به تصاویر و فیلمهای  ثبت شده بر سایت و یا اینستاگرم مراجعه بفرمائید.
جهت  دریافت اطلاعات بیشتر نیز با شماره های درج شده در قسمت پایینی سایت می توانید تماس بگیرید.
 

شرکت صنعت پرشین مبنا با طراحی و ساخت مناسبترین نوع درب برای مشتریان خود تلاش می کند که همیشه نیازهای ایشان را با موثرترین نوع درب برآورده کند ، و کالایی با کیفیت و ایمنی بالا و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

ما همیشه معتقدیم که بهترین آمادگی برای فردا این است که امروز بهترین تلاش خود را انجام دهید.


درب آشیانه
درب آشیانه معدن
درب آشیانه معدن

‫0/5 ‫(0 نظر)