پرش به محتوا
خانه » رمپ و چادر بارگیری

رمپ و چادر بارگیری

 

بیشترین دغدغه ای که در هر کارگاه صنعتی احساس می شود عدم صدمه دیدن مواد اولیه و یا محصول نهایی می باشد . عمده آسیبی که کالا می بیند در حین بار گیری یا تخلیه آن ناشی می گردد.این امر عمدتا ناشی از اختلاف سطح کامیون باربری و سطح سکو بارگیری می باشد.

 

بدین منظور سیستم های رمپ بارگیری اتوماتیک بسیار مفید خواهد بود . استفاده از رمپ های بارگیری  اتوماتیک نه تنها باعث کاهش آسیب های بار گیری بر کالا ها شده بلکه همچنین با استفاده از چادرهای بارگیری تبادل انرژی و حرارت از کارگاه به بیرون را به حداقل می رساند .

 

رمپ ها بارگیری و یا همسطح کننده ها در تناژ های ۶ و ۹ قابل اجرا می باشند .

 

رمپ بارگیری یا همسطح کننده  می تواند تمامی نیازهای  شما را برای بارگیری وتخلیه حل کند. با ابعاد استاندارد برای استفاده از لیفتراک و دیگر سیستم های  بالابر. شرکت صنعت پرشین مبنا  می تواند آنچه را که موردنیاز مصرف کننده می باشدطبق استانداردها طراحی و تولید کند.

 

سیستم ، لپ تاپ و سیستم هیدرولیک طراحی شده است و هرگونه خرابی و بارگذاری ایمنی را مسدود می کند. دریچه های انفجاری شیلنگ ایمنی اضافی را برای صرفه جویی در  سیستم رمپ فراهم می کند. ورق های فولادی با مقاومت بالا بدون جوش تا ۳۰۰۰ میلی متر استفاده می شود تنها سیستم رمپ بارگیری  بدون ورق های جوش داده نشده است. سوئیچ ایمنی مسدود شده است. طراحی رمپ بارگیری می تواند مورد نیاز خاص خود را تغییر دهد.

 

در این نوع رمپ بارگیری سطوح بارگذاری بار برای جبران دقیق تفاوت های ارتفاع در بین لرزش های مختلف طراحی شده است.

 

این راه حل های مقرون به صرفه در برنامه های بارگیری شما است، با استفاده از این سیستم می توانید کالاها را در یک یا چند حرکت  به داخل کامیون یا خارج از آن منتقل کنید.

 

رمپ بارگیری دارای لولا های قابل تنظیم است . ظرفیت استاندارد ۶۰۰۰ کیلوگرم بار ، می تواند بسته به نیاز مشتریان طراحی شده باشد.

 

چادر بارگیری :

 

بیشترین دغدغه ای که هر مرکز صنعتی احساس می کند عدم تبادل حرارتی در هنگام تخلیه و بارگیری محصول می باشد . بدین منظور سیستم های اتوماتیک چادر بار گیری بسیار مفید خواهد بود .

 

به علت اینکه در هنگام تخلیه و بار گیری ، تریلر فاصله ای نسبت به خروجی سالن دارد و در زمان باز بودن درب تبادل حرارتی از این فاصله ایجاد شده ، صورت می پذیرد لذا برای این مشکل و عدم تبادل حرارت و انرژی از چادرهای بارگیری استفاده می گردد . این چادرها به مانند تونلی بین خروجی سالن و تریلر عمل نموده و هر گونه فضای باز در حین بارگیری را از بین می برد .

 

چادر های بارگیری نسبت به محل نصب و همچنین نوع قرار گرفتن تریلر می تواند به صورت های مختلف به کار گرفته شوند.

 

 

 

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)