پرش به محتوا
خانه » کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره های صنعتی

پروفیل های تک و دو جداره با عایق فوم پولی یورتان عایق هوا و صدا ، قابلیت نصب تا عرض ۱۴ متر و مساحت۸۰ متر مربع ، کارکرد با موتورهای گیربکسی دارای ریموت، نوار اطمینان و سنسورهای تشخیص ماشین آلات ، جهت کارخانجات ، نیروگاه ها تعمیرگاه ها ، سرد خانه ها و با موتور سریع السیر برای مراکز اتش شانی ها.

کرکره های اتوماتیک پارکینگی، تجاری

با استفاده از این نوع کرکره ها برای پارکینگ نیازی به پیاده شدن از اتومبیل نمی باشد و به آسانی و با فشار دکمه ریموت درب را باز وبسته نمایید ، کرکره های فروشگاهی با نمای زیبا و بدون سروصدا و بدون نیاز به نگهداری به راحتی با ریموت کنترل باز و بسته می شوند. تمامی کرکره ها به صورت عایق هوا ، گرد و خاک با ایمنی بالا عمل می کنند.با امکان استفاده در هنگام قطع برق ، قابلیت نصب نوار اطمینان، چشم الکترونیکی و انواع سنسور های امنیتی بیشتر در مواقع برخورد با مانع .

کرکره های اتوماتیک روی پنجره ای:

این کرکره ها به نسبت موقعیت پنجره ها متناسب با نمای ساختمان قابل نصب می باشد و دارای امنیت و زیبایی خاصی هستند. جنس این نوع کرکره ها از آلومینیوم دو جداره است که داخل آن با فوم پلی یورتان ، رول فرم شده و به همین دلیل عایق هوا ، صدا و گرد و خاک می باشند و حدودا ۳۰% از اتلاف انرژی ساختمان جلوگیری می کنند و این امر موجب کاهش هزینه های انرژی می شود.

‫0/5 ‫(0 نظر)